O nás

Kdo jsme?
Čína věčné dílů Co., Limited je jedním z filtry předních výrobců, generátor dílů a náhradních dílů profesionální dodavatele motoru.
Máme vlastní naše továrna filtry a příslušenství obráběcího centra, také jsme navázali vztahy dobré spolupráce s mnoha továren a předních společností.
Mezi hlavní produkty patří filtry, filtrační hlavu, filtry shromáždění, čerpadlo, pás, AVR, elektronický pohon, elektronický regulátor, zastavit Solenoid, generátor od řadič, tlak oleje odesílatele, Switch, senzory, chladič, alternátor, Starter, turbodmychadlo, metrů, Truck díly, náhradní díly, další generátor dílů a náhradních dílů motoru.

Kvalita a služby:
Naše filtry a náhradní díly jsou vyrobeny podle originální kvalitní standard. Proto naše díly lze nahradit 100 % dobré originální části Caterpillar, Cummins, Fleetguard, Perkins, Fg Wilson, Lister Peter, Volvo, John Deere, Daewoo, Deutz, Mann, Deutz, JCB, Mitsubishi, Iveco, Hitachi, Komatsu, Sumitomo, Kobelco, Hyundai, Kinglong, Yutong, vyšší, Toyota, Sany, Liugong, Leroy Somer, Stamford, Marthon, Siemens, GAC, ComAp, hluboké moře a tak dále.
Zejména jsme výrobce profesionálních náhradních dílů dle požadavku našich zákazníků. Vítáme OEM a ODM.
Hledáme šance splnit všechny přátele z domova i zahraničí pro WIN-WIN spolupráce. Upřímně doufáme, že se dlouhodobou spolupráci s vámi všemi na prospěchu a společný rozvoj.

Jsme expert rovnováhu mezi cenou a kvalitou!