Palivovy filtr 04130241 pro motor DEUTZ-FAHR 5100 TCD 3.6 L04 úroveň 4i

Palivovy filtr 04130241 pro motor DEUTZ-FAHR 5100 TCD 3.6 L04 úroveň 4i

04130241 Výměna palivového filtru LIEBHERR 11642537 CLAAS 1995121.0 DEUTZ 4130650 CATERPILLAR 466-4177 Použije se na DEUTZ AG Motor D 2.9 L4 TD TCD 2.9 L4

Podrobnosti o produktu

Parametr produktu palivového filtru 04130241

Číslo dílu:

04130241

Název dílu:

Palivový filtr (systém přívodu paliva)

Fyzické rozměry

Celková výška

172 mm (6,772 palce)

Největší OD

94 mm (3,701 palce)

Velikost závitu

M16x1.5

Těsnění OD

72 mm (2,83 palce)

ID těsnění

62 mm (2,44 palce)

Výměna, nahrazení

Mann PL250

Sakura SFC-62030

BOMAG 08820065

LIEBHERR 11642537

CLAAS 1995121.0

WIRTGEN 2247366

DEUTZ 4130650

CATERPILLAR 466-4177

Aplikace:

CLAAS Motor Deutz-Dieselmotor TCD 3.6 L4 7030 (Typ K22)

CLAAS Motor Deutz-Dieselmotor TCD 3.6 L4 6035 (Typ K21)

CLAAS Motor Deutz-Dieselmotor TCD 3.6 L4 7050 (Typ K25)

CLAAS Motor Deutz-Dieselmotor TCD 3.6 L4 7044 (Typ K24)

CLAAS Motor Deutz-Dieselmotor TCD 3.6 L4 6030 (Typ K20)

CLAAS Motor Deutz-Dieselmotor TCD 3.6 L4 7035 (Typ K23)

DEUTZ AG Motor D 2,9 L4 TD / TCD 2,9 L4

DEUTZ AG Motor TD 3.6 L4

DEUTZ AG Motor TCD 3.6 L4

Motor DEUTZ-FAHR 5100 TCD 3,6 L04 úroveň 4i

Motor DEUTZ-FAHR DEUTZ TCD 3.6 5100 TTV

GIANT Motor DEUTZ V761T

HUERLIMANN Motor 110 T4i Hi-Level

HUERLIMANN Motor 120 T4i

HUERLIMANN Motor XM T4i 100 T4i Hi-Level

HUERLIMANN Motor XM T4i 120 T4i Hi-Level

HUERLIMANN Motor XM T4i 100 T4i

HUERLIMANN Motor XM T4i 110 T4i


Everlasting Parts je jedním z předních výrobců nabízející originální a originální palivový filtr 04130241 pro motor deutz-fahr 5100 tcd 3.6 l04 tier 4i. Po mnoho let specializace v této oblasti poskytujeme zákazníkům výměnu produktů OEM. Vítejte u velkoobchodní kvality, trvanlivých a levných následných výrobků s námi.
Hot Tags: palivovy filtr 04130241 pro motor deutz-fahr 5100 tcd 3.6 l04 tier 4i výrobci, velkoobchod, trh s náhradními díly, originální, originální, levné, OEM, výměna
Dvojice:Palivovy filtr 04137456 04131531 04131532 04132775 04132776 04137455 Pro Deutz AG Fahr KHD 2.9LD Další:Palivovy filtr 04120751 pro BOMAG BW213DH-4 BVC Eneine BW213DH-4BVC

Dotaz

You Might Also Like